Søndag d. 6. marts Vanløse Kulturhus (Frode Jakobsens Plads 4, 1. sal, 2720 Vanløse)

13.30 – 14.00: Emilie.

14.00 – 15.30: Træningstrin gruppe 1 + 2:
Gruppe 1: Inger Marie, Clara W, Mathilde M, Emma BN, Josefine M, Sarah R, Leah R, Silke, Mia, Victoria L, Ida, Miriam H Stæger, Christine K, Vilma, Liva M, Kamma, Ingrid L.
Gruppe 2: Lucia L, Vigga, Vera, Leonora S, Helga, Hannah, Emma T, Iben, Bjørg, Ella B, Gudrun Frank, Ellen Marie, Josefine Marie, Mathilde, Leonora Kristine.

14.30 – 15.30: Træningstrin de yngste H2 + træningstrin PDB + Gavotte
H2:
PDB F: Filippa Gro, Palma, Liv, Sia, Dalia, Amelia, Zoe, Juliane, Gro, Ellen, Agnes.
PDB store piger: Filippa Born Frost, Emma T, Helga, Sirine, Gudrun Owe.
Gavotte: Strå, Mirah Lill, Ida, Svea, Siri, Tilde, Kaisa, Kasia, Filippa Bense.

15.30 – 16.15: Cirkusprinsesser + Emilie.
Cirkusprinsesser solister + D1: Gro, Kaia, Viola, Sarah, Liva, Victoria M, Isabell C, Benedicte, Isabella N, Luise O, Amelia R.
Cirkusprinsesser B2: Aino, Mollie, Gry, Mahaut, Josephine W, Linnea, Veronika,
Silja, Diane, Ea, Josefine P, Olga.

16.00 – 16.45: Blålinger + Emilie.
Blålinger solister: Vigga, Vibe, Clara Trap, Karla HL, Marie, Silja Riese.
Blålinger A4: Flora, Emmy, Augusta, Hulda, Cosma, Adriana, Thea, Rita, Chloe, My, Saga, Viola, Nora, Amelie, Mia.

16.30 – 17.30: Sommerdans + Emilie.
Somerdans piger: Liva M, Emma T, Helga, Astrid K, Ida, Olivia, Mathilda, Miriam N, Valentina.
De yngste: Ida, Wally, Selma F, Selma, Emily.

17.15 – 18.00: Vand nymfer + Emilie.
Vandnymfer solister: Lucia Luo, Freja L, Solvej S.
Vandnymfer M + D1: Manon, Julie, Emilie Ehlers, Canischa, Alberte, Lucia V, Athena, Cecilie W, Malena L, Sif, Karla.

17.45 – 18.30: Polka + Emilie.
Polkasolister: Junipher, Sofie WR, Kirsten, Lilje, Emma Thomsen, Hana, Carla J.
Polka H3: Gertrud, Thomine, Idun, Amelia, Vibe M, Ines, Wilde, Clara Sofie.

18.15 – 19.00: Isdronninger + Emilie.
Isdronninger: Kamma, Vigga, Milla, Ellen, Dagmar, Rebekka, Ella N, Alma, Astrid, Rosa M.

18.45 – 19.30: Voyage + Bach + Emilie.
Voyage: Clara W, Mathilde M, Silke, Sarah R, Josefine M, Miriam H Stæger, Hannah J, Inger Marie, Ingrid, Iben, Leonora Kristine.
Bach: Emma BN, Anna E, Mia, Leah R, Victoria L, Vilma, Christine K, Ida.

19.15 – 20.00: Sommerfugle + Emilie.
Sommerfugle solister: Vera J, Leonora S.
Sommerfugle A5: Julie Rose, Ella, Imelda, Maude, Sally, Gertrud, Emma, Tikki, Edita, Ellen, Le, Estelle, Annais, Rose, Madelaine, Sophie, Marie, Garance, Ria.


Lørdag d. 12. marts Vanløse Kulturhus (Frode Jakobsens Plads 4, 1. sal, 2720 Vanløse)

13.00 – 14.00: Træningstrin gruppe 1+ 2 + de yngste H2 +Gavotte + pdb
H2:
Gruppe 1: Inger Marie, Clara W, Mathilde M, Emma BN, Josefine M, Sarah R, Leah R, Silke, Mia, Victoria L, Ida, Miriam H Stæger, Christine K, Vilma, Liva M, Kamma, Ingrid L.
Gruppe 2: Lucia L, Vigga, Vera, Leonora S, Helga, Hannah, Emma T, Iben, Bjørg, Ella B, Gudrun Frank, Ellen Marie, Josefine Marie, Mathilde, Leonora Kristine.
Gavotte: Strå, Mirah Lill, Ida, Svea, Siri, Tilde, Kaisa, Kasia, Filippa Bense.
PDB F: Filippa Gro, Palma, Liv, Sia, Dalia, Amelia, Zoe, Juliane, Gro, Ellen, Agnes.
PDB store piger: Filippa Born Frost, Emma T, Helga, Sirine, Gudrun Owe.

14.00 – 14.45: Cirkusprinsesser + Emilie.
Cirkusprinsesser solister + D1: Gro, Kaia, Viola, Sarah, Liva, Victoria M, Isabell C, Benedicte, Isabella N, Luise O, Amelia R.
Cirkusprinsesser B2: Aino, Mollie, Gry, Mahaut, Josephine W, Linnea, Veronika, Silja, Diane, Ea, Josefine P, Olga.

14.30 – 15.15: Blålinger + Emilie.
Blålinger solister: Vigga, Vibe, Clara Trap, Karla HL, Marie, Silja Riese.
Blålinger A4: Flora, Emmy, Augusta, Hulda, Cosma, Adriana, Thea, Rita, Chloe, My, Saga, Viola, Nora, Amelie, Mia.

15.00 – 15.45: Sommerdans + Emilie.
Somerdans piger: Liva M, Emma T, Helga, Astrid K, Ida, Olivia, Mathilda, Miriam N, Valentina.
De yngste: Ida, Wally, Selma F, Selma, Emily.

15.30 – 16.15: Vand nymfer + Emilie.
Vandnymfer solister: Lucia Luo, Freja L, Solvej S.
Vandnymfer M + D1: Manon, Julie, Emilie Ehlers, Canischa, Alberte, Lucia V, Athena, Cecilie W, Malena L, Sif, Karla.

16.00 – 16.45: Polka + Emilie.
Polkasolister: Junipher, Sofie WR, Kirsten, Lilje, Emma Thomsen, Hana, Carla J.
Polka H3: Gertrud, Thomine, Idun, Amelia, Vibe M, Ines, Wilde, Clara Sofie.

16.30 – 17.30: Isdronninger + Voyage+ Bach+ Emilie.
Isdronninger: Kamma, Vigga, Milla, Ellen, Dagmar, Rebekka, Ella N, Alma, Astrid, Rosa.
Voyage: Clara W, Mathilde M, Silke, Sarah R, Josefine M, Miriam H Stæger, Hannah J, Inger Marie, Ingrid, Iben, Leonora Kristine.
Bach: Emma BN, Anna E, Mia, Leah R, Victoria L, Vilma, Christine K, Ida.

17.15 – 18.00: Sommerfugle+ Emilie
Sommerfugle solister: Vera J, Leonora S.
Sommerfugle A5: Julie Rose, Ella, Imelda, Maude, Sally, Gertrud, Emma, Tikki, Edita, Ellen, Le, Estelle, Annais, Rose, Madelaine, Sophie, Marie, Garance, Ria.